Karrier

SZAKTANÁCSADÓI pozíció

A kecskeméti székhelyű ZFW Hortiservice Kft. kertészeti/agrár felsőfokú végzettséggel vetőmag/tápanyag-visszapótlás szakmában jártas szaktanácsadó munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Meglevő ügyfélkör szakmai felügyelete
  • Vetőmag és szermaradékmentes technológia szaktanácsadói feladatkörének ellátása, kereskedelmi forgalom növelése
  • A cég ügyfélkörének technológiai támogatása és stratégia szerinti tovább-bővítése
  • Fajtaújdonságok piaci bevezetése, technológiai bemutatók szervezése, marketingterv kivitelezése, akciók lebonyolítása, ügyfélkör folyamatos bővítése
  • Kiállításokon, rendezvényeken a cég színvonalas szakmai képviselete

Az ideális jelölt:

  • Kecskemét környéki lakhellyel rendelkezik
  • Vetőmag és növényvédelmi/tápanyag-visszapótlási input anyagok értékesítése szakterületen szerzett többéves tapasztalattal és referenciákkal rendelkezik
  • Kitűnő problémamegoldó képesség, eredményorientáltság és agilitás jellemzi
  • Ötletei, önálló elképzelései vannak új fajták/technológiák piaci bevezetése területén
  • Céltudatos, kitartó és nagyfogú precizitás
  • Tárgyalási szinten kommunikál angolul írásban és szóban
  • Felhasználói szintű szoftverkezelési ismeretekkel rendelkezik
  • Meglévő kereskedelmi és marketingtapasztalattal rendelkező pályázók előnyt élveznek

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos cégképviseleti és diplomáciai feladatkör
  • Folyamatos szakmai fejlődés és karrier-előrelépési lehetőség
  • Teljesítményarányos ösztönzési rendszer
  • Munkavégzéshez szükséges autó, telefon és laptop

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát és referenciáit kérjük az info@hortiservice.hu címre megküldeni.